Lomnice nad Popelkou, 7.8.2011

Na priprave na Češko so iz kluba odšli mladinci (15 let) in mlajši dečki (13 in 14 let) ter Vesna Alegro. Danes dopoldan so imeli tekme v svojih kategorijah, popoldan pa še v članski. Na obeh tekmah se je najbolje odrezal Jan Kus, saj je v svoji kategoriji pometel s konkurenco in osvojil prvo mesto, pri članih pa je bil odličen osmi.

Pa lepo po vrsti. V mlajši kategoriji (Žáci) je, kot rečeno, zmagal Jan Kus, na stopničke pa se je uvrstil še Nejc Ulaga, ki je tekmovanje končal na tretjem mestu. Tine Bogataj je bil četrti, Urban Rogelj pa peti.

V starejši kategoriji (Dorost) je bil najboljši Nejc Seretinek na petem mestu, sledil mu je Matija Štemberger na šestem mestu, ostali pa so tekmovanje končali takole:

• na 12. mestu: Rok Setnikar,
  • na 13. mestu: Matija Peklaj,
  • na 15. mestu: Martin Capuder in
  • na 16. mestu: Uroš Drobnič.

V kategoriji deklet se je Vesna Alegro uvrstila na peto mesto.

V članski kategoriji je bil naš najboljši Jan Kus na osmem mestu, vsi ostali pa so tekmovanje končali izven dvajseterice: