Prispevek trenerja Andreja Lesnika.

planica5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V soboto, 13.12.2008, smo šli smo na delovno akcijo v Planico. Urejali smo skakalnico K90 in »rešili« vzpenjačo. Akcije se je udeležilo okoli 50 ljudi iz različnih slovenskih klubov. Snega je sicer »malo« Nasmeh, samo 1.5 metra, na nekaterih mestih pa malo več (prepričate se lahko sami v kratki fotoreportaži ).

Vsi udeleženci akcije smo se čudili nad zimo v Planici in se hkrati zamislili tudi nad tem, da se toliko trenira v tujini, ko pa je »doma« praktično vse.

Deli:

Ostale objave

Postani del
SSK Ilirija

Treningi za otroke in mladino pod vodstvom izkušenih trenerjev.