Danes so se v Innsbrucku za naslov mladinskega olimpijskega ekipnega prvaka potegovali Urša Bogataj, Anže Lanišek in Luka Pintarič. Po prvi seriji jim ni kazalo najbolje, saj so zasedli šesto mesto, vendar pa so po zaslugi boljših Urišinih in Anžetovih skokov, v drugi seriji močno napredovali in osvojili srebro.
BRAVO!
Uradni rezultati: ekipna_moi_2012

Deli:

Ostale objave

Postani del
SSK Ilirija

Treningi za otroke in mladino pod vodstvom izkušenih trenerjev.