SK Zagorje

Uradni rezultati
Pokal OBČINE ZAGORJE
SMUČARSKI SKOKI SOLO
Dečki do 15 let
Koda tekme
1201381403
Skakalnica
Kisovec HS55 K = 50 m, 1m = 2,8 točke
Datum: 01.06.2013
VremePodatki o tekmovanju
Vreme:sončno
T zraka:0ºC
T snega:0ºC
Trajane tekmovanja:od 11:00 do 13:00
Število tekmovalcevprij.: 35, štart.: 28, zaklj.: 28
Število klubov10
RazsodišeeSodniki
TD:
VT:POGRAJC Zvone - DZAG
TDA:
- A -SRŠEN Primož - DZAG
- B -BANTAN Borut - DZAG
- C -ZAGOREC Janko - KZAG
- D -
- E -


Uv.
P.T.
Št. Ime
Klub
Drž. Hitr.
km/h
Dolž.
m
Dolz.
toek
A B C D E Sod.
toek
Ser.
toek
Sk.
toek
s
1
33 ZAJC Timi
SD Vizore (2000)
SLO  50,0
49,5
60,0
58,6
17,5
17,5
17,5
18,0
17,5
17,5
20,0
20,0
0,5
0,5
52,5
53,0
112,5
111,6
224,1
2
15 LESNIK Kristjan
SK Triglav (1999)
SLO  49,5
49,5
58,6
58,6
17,5
18,0
17,0
18,0
17,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
52,0
53,0
110,6
111,6
222,2
3
28 VRHOVNIK Vid
SSK Velenje (1999)
SLO  48,5
49,5
55,8
58,6
17,0
18,0
17,5
18,0
17,0
18,0
20,0
20,0
0,5
0,5
51,5
54,0
107,3
112,6
219,9
4
22 JELEN Ožbej
SSK Velenje (2000)
SLO  49,5
48,0
58,6
54,4
17,0
17,0
17,0
17,5
17,0
17,5
20,0
20,0
0,5
0,5
51,0
52,0
109,6
106,4
216,0
5
8 OSTERC Aljaž
SSK Velenje (1999)
SLO  48,0
47,5
54,4
53,0
17,5
17,5
17,5
17,5
17,5
17,5
20,0
20,0
0,5
0,5
52,5
52,5
106,9
105,5
212,4
6
35 PREVC Domen
SK Triglav (1999)
SLO  47,5
47,5
53,0
53,0
17,0
17,5
17,0
18,0
17,5
17,5
20,0
20,0
0,5
0,5
51,5
53,0
104,5
106,0
210,5
7
23 PODOBNIK Benjamin
SSK Costella Ilirija (2000)
SLO  48,0
47,0
54,4
51,6
16,5
17,0
17,0
17,5
16,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
50,0
51,5
104,4
103,1
207,5
8
16 BRADEŠKO Jaka
SSK Costella Ilirija (1999)
SLO  46,5
47,0
50,2
51,6
17,0
16,5
16,5
17,0
16,5
16,5
20,0
20,0
0,5
0,5
50,0
50,0
100,2
101,6
201,8
9
29 KOS Lovro
SSK Costella Ilirija (1999)
SLO  46,0
47,0
48,8
51,6
16,5
16,5
17,0
17,5
16,0
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
49,5
51,0
98,3
102,6
200,9
10
25 BRECL Gašper
SSK Velenje (1999)
SLO  44,5
46,0
44,6
48,8
16,5
16,5
16,5
16,5
15,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
48,5
50,0
93,1
98,8
191,9
11
19 VODUŠEK Lovro
SSK Ljubno BTC (2000)
SLO  45,5
43,0
47,4
40,4
17,0
16,5
17,0
16,5
16,0
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
50,0
48,0
97,4
88,4
185,8
12
3 KRISPER David
SSK Logatec (2000)
SLO  46,5
43,0
50,2
40,4
16,5
16,0
16,5
16,0
15,0
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
48,0
47,0
98,2
87,4
185,6
13
32 SUZIČ Damjan
SSK Costella Ilirija (2001)
SLO  44,5
45,0
44,6
46,0
15,5
15,0
16,0
15,5
16,0
14,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,5
45,0
92,1
91,0
183,1
14
27 JOVAN Tomi
SK Zagorje (2000)
SLO  41,5
46,0
36,2
48,8
16,0
16,5
16,0
17,0
15,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
47,5
50,5
83,7
99,3
183,0
15
30 PIKELJ Denis
SSK Velenje (2000)
SLO  41,0
43,0
34,8
40,4
16,0
16,5
16,0
16,5
15,5
16,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,5
49,5
82,3
89,9
172,2
16
12 KERMAVNER Matej
SSK Costella Ilirija (2000)
SLO  42,0
42,0
37,6
37,6
15,5
15,5
14,5
15,5
15,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
45,0
46,5
82,6
84,1
166,7
17
1 TRPIN Žan
SSK Logatec (2000)
SLO  40,5
41,0
33,4
34,8
16,0
15,5
16,0
15,5
16,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
48,0
47,0
81,4
81,8
163,2
18
20 SRŠEN Gašper
SSK Costella Ilirija (1999)
SLO  39,5
40,5
30,6
33,4
16,0
16,0
15,5
16,0
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
47,5
77,6
80,9
158,5
19
5 NERAT Aljaž
SSK Ljubno BTC (2000)
SLO  40,5
39,5
33,4
30,6
16,0
15,5
15,5
15,5
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
46,5
80,4
77,1
157,5
20
11 IVANOV Mark
SSK Costella Ilirija (1999)
SLO  40,0
40,0
32,0
32,0
15,5
15,5
15,0
15,0
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
46,0
46,0
78,0
78,0
156,0
21
17 ŽNIDARŠIČ Jernej
SSK Logatec (1999)
SLO  39,0
38,5
29,2
27,8
15,0
15,0
14,5
15,0
15,0
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
44,5
45,0
73,7
72,8
146,5
22
6 ISTENIČ David
SSK Logatec (2000)
SLO  38,0
38,0
26,4
26,4
15,5
15,5
15,0
15,0
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
46,0
46,0
72,4
72,4
144,8
23
18 MASTNAK Martin
SD Vizore (2000)
SLO  37,5
38,0
25,0
26,4
15,5
15,0
15,0
15,0
14,5
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
45,0
45,0
70,0
71,4
141,4
24
2 ŠKOF David
SSK Costella Ilirija (1999)
SLO  37,5
38,0
25,0
26,4
15,0
15,0
14,5
14,5
15,0
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
44,5
44,5
69,5
70,9
140,4
25
31 KNAUS Nik
SSK Logatec (2000)
SLO  36,5
38,0
22,2
26,4
14,5
15,5
14,5
15,0
14,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
43,5
46,0
65,7
72,4
138,1
26
34 ZAGOMILŠEK Sven
SSK Mislinja (2000)
SLO  37,0
37,5
23,6
25,0
14,5
14,5
14,5
14,5
14,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
43,5
44,5
67,1
69,5
136,6
27
9 VOZELJ Matej
SK Zagorje (2000)
SLO  36,0
35,0
20,8
18,0
14,5
15,0
14,5
15,5
15,5
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
44,5
46,5
65,3
64,5
129,8
28
4 LEBAR Matic
SSK Sam Ihan (2000)
SLO  34,5
33,0
16,6
12,4
14,5
14,5
14,5
15,0
14,5
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
43,5
44,5
60,1
56,9
117,0

7 SERETINEK Anita
SSK Costella Ilirija (1999)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

10 VIDIC Matija
SSK Costella Ilirija (2000)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

13 BREZOVNIK Medard
SSK Ljubno BTC (2000)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

14 ŠTEBLAJ Jurij
SSK Logatec (1999)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

21 JELEN Rok
SSK Velenje (2000)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

24 BOMBEK Jan
SSK Velenje (2001)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

26 DOBRE Bernard
SD Dolomiti (2000)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0


© by: Adamsoft d.o.o. programska oprema, Kebetova 10, 1215 Medvode, 01 361 60 60, info@adamsoft.si, www.adamsoft.si