SK Zagorje

Uradni rezultati
Pokal OBČINE ZAGORJE
SMUČARSKI SKOKI SOLO
Dečki do 11 let
Koda tekme
1201381303
Skakalnica
Kisovec HS28 K = 25 m, 1m = 4,4 točke
Datum: 01.06.2013
VremePodatki o tekmovanju
Vreme:sončno
T zraka:0ºC
T snega:0ºC
Trajane tekmovanja:od 09:00 do 11:00
Število tekmovalcevprij.: 29, štart.: 26, zaklj.: 26
Število klubov10
RazsodišeeSodniki
TD:
VT:POGRAJC Zvone - DZAG
TDA:
- A -SRŠEN Primož - DZAG
- B -ZAGOREC Janko - KZAG
- C -ROTAR Janez - DZAG
- D -
- E -


Uv.
P.T.
Št. Ime
Klub
Drž. Hitr.
km/h
Dolž.
m
Dolz.
toek
A B C D E Sod.
toek
Ser.
toek
Sk.
toek
s
1
29 LIPOVŠEK ROČNIK Miha
SK Zagorje (2003)
SLO  25,5
25,5
62,2
62,2
18,5
17,0
18,0
17,0
17,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
54,0
51,0
116,2
113,2
229,4
2
6 PEKLAJ Nejc
SD Dolomiti (2003)
SLO  24,5
25,0
57,8
60,0
16,0
16,5
15,5
15,5
15,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
46,5
47,5
104,3
107,5
211,8
3
22 PROSENC Matija
SK Zagorje (2003)
SLO  24,5
23,5
57,8
53,4
17,0
16,0
17,0
16,5
17,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
51,0
48,5
108,8
101,9
210,7
4
2 PRESEČNIK Lenart
SSK Ljubno BTC (2003)
SLO  23,0
24,0
51,2
55,6
15,5
16,5
15,5
17,5
15,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
46,0
50,0
97,2
105,6
202,8
5
14 ZAVRŠNIK Gorazd
SSK Ljubno BTC (2003)
SLO  23,0
23,5
51,2
53,4
16,5
16,0
16,0
16,0
16,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
48,5
48,0
99,7
101,4
201,1
6
1 MARINKO Matevž
SD Dolomiti (2003)
SLO  22,5
23,5
49,0
53,4
16,0
16,5
16,0
17,0
15,5
16,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,5
50,0
96,5
103,4
199,9
6
17 VEBER Cris
SSK Costella Ilirija (2003)
SLO  23,0
23,0
51,2
51,2
16,5
16,0
17,0
16,0
16,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
49,5
48,0
100,7
99,2
199,9
8
5 ROŠER Vid
SSK Mislinja (2003)
SLO  23,0
23,0
51,2
51,2
16,5
16,0
16,5
16,0
15,5
14,5
20,0
20,0
0,5
0,5
48,5
46,5
99,7
97,7
197,4
9
3 TRATNIK Taras
SK Zagorje (2003)
SLO  22,5
23,0
49,0
51,2
15,0
16,0
16,0
17,0
15,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
46,0
48,5
95,0
99,7
194,7
10
27 VRBEK Uroš
SSK Šmartno na Pohorju (2003)
SLO  22,0
22,5
46,8
49,0
15,0
15,5
16,0
16,0
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
47,0
93,8
96,0
189,8
11
12 ZELNIK Matija
SK Triglav (2004)
SLO  22,0
22,0
46,8
46,8
15,5
16,0
16,0
15,5
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,5
47,0
94,3
93,8
188,1
12
26 VRČKOVNIK Lan
SSK Velenje (2003)
SLO  22,5
21,5
49,0
44,6
15,0
15,5
15,0
15,5
14,5
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
44,5
47,0
93,5
91,6
185,1
13
19 MASLE Rok
SSK Costella Ilirija (2004)
SLO  24,0
23,0
55,6
51,2
16,5
11,0
15,5
9,5
15,0
9,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
30,0
102,6
81,2
183,8
14
25 LUBEJ Žak
SSK Mislinja (2003)
SLO  24,5
24,0
57,8
55,6
10,5
9,5
9,5
9,5
9,5
10,0
20,0
20,0
0,5
0,5
29,5
29,0
87,3
84,6
171,9
15
16 MASTNAK Špela
SD Vizore (2003)
SLO  21,5
21,5
44,6
44,6
12,0
14,0
11,5
15,0
11,5
14,5
20,0
20,0
0,5
0,5
35,0
43,5
79,6
88,1
167,7
16
4 GARBAJS Matic
SSK Costella Ilirija (2003)
SLO  21,0
22,5
42,4
49,0
14,5
10,5
15,5
10,0
14,0
10,0
20,0
20,0
0,5
0,5
44,0
30,5
86,4
79,5
165,9
16
20 HRIBERŠEK Žan
SSK Mislinja (2003)
SLO  21,5
22,0
44,6
46,8
14,5
11,0
15,0
10,0
14,0
10,0
20,0
20,0
0,5
0,5
43,5
31,0
88,1
77,8
165,9
18
13 VRANC Ana
SD Vizore (2004)
SLO  19,5
20,0
35,8
38,0
14,5
14,5
15,0
15,5
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
45,0
45,5
80,8
83,5
164,3
19
21 GRADIŠAR Ožbej
SK Triglav (2004)
SLO  20,0
20,0
38,0
38,0
14,0
14,5
15,0
14,5
14,5
14,5
20,0
20,0
0,5
0,5
43,5
43,5
81,5
81,5
163,0
20
23 BUBULJ Luka
SK Triglav (2004)
SLO  18,5
21,0
31,4
42,4
13,5
14,5
14,0
15,0
15,0
14,0
20,0
20,0
0,5
0,5
42,5
43,5
73,9
85,9
159,8
21
7 MARKUTA Domen
SK Triglav (2004)
SLO  19,0
20,0
33,6
38,0
13,5
13,5
14,5
15,0
14,5
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
42,5
43,5
76,1
81,5
157,6
22
15 RESNIK Žan
SK Triglav (2003)
SLO  18,5
19,0
31,4
33,6
14,5
14,5
15,0
14,5
15,0
15,0
20,0
20,0
0,5
0,5
44,5
44,0
75,9
77,6
153,5
23
10 BRODNIK Luka
SSK Costella Ilirija (2003)
SLO  20,0
20,0
38,0
38,0
10,0
10,0
9,5
10,0
10,0
10,0
20,0
20,0
0,5
0,5
29,5
30,0
67,5
68,0
135,5
24
18 EKART Taj
SSK Mengeš (2004)
SLO  21,5
21,5
44,6
44,6
8,0
8,0
8,0
7,0
8,0
7,0
20,0
20,0
0,5
0,5
24,0
22,0
68,6
66,6
135,2
25
8 GRUM Tiven
SD Vizore (2004)
SLO  18,5
17,5
31,4
27,0
8,0
14,0
7,5
14,0
8,0
14,0
20,0
20,0
0,5
0,5
23,5
42,0
54,9
69,0
123,9
26
28 SEVER Aljaž
SK Triglav (2004)
SLO  14,0
16,5
11,6
22,6
13,0
14,0
14,0
14,0
14,0
14,5
20,0
20,0
0,5
0,5
41,0
42,5
52,6
65,1
117,7

9 KOMOVEC Nace
SK Triglav (2003)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

11 KEŠE Tine
SK Triglav (2004)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

24 IGLIČ Klemen
SK Triglav (2004)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0


© by: Adamsoft d.o.o. programska oprema, Kebetova 10, 1215 Medvode, 01 361 60 60, info@adamsoft.si, www.adamsoft.si