SK Zagorje

Uradni rezultati
Pokal OBČINE ZAGORJE
SMUČARSKI SKOKI SOLO
Člani
Koda tekme
1201381401
Skakalnica
Kisovec HS55 K = 50 m, 1m = 2,8 točke
Datum: 01.06.2013
VremePodatki o tekmovanju
Vreme:sončno
T zraka:0ºC
T snega:0ºC
Trajane tekmovanja:od 11:00 do 13:00
Število tekmovalcevprij.: 35, štart.: 32, zaklj.: 32
Število klubov9
RazsodišeeSodniki
TD:
VT:POGRAJC Zvone - DZAG
TDA:
- A -SRŠEN Primož - DZAG
- B -BANTAN Borut - DZAG
- C -ZAGOREC Janko - KZAG
- D -
- E -


Uv.
P.T.
Št. Ime
Klub
Drž. Hitr.
km/h
Dolž.
m
Dolz.
toek
A B C D E Sod.
toek
Ser.
toek
Sk.
toek
s
1
37 ŽAGAR Rožle
SSK Sam Ihan (1989)
SLO  50,0
48,0
60,0
54,4
18,0
18,0
18,0
18,0
18,0
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
54,0
53,0
114,0
107,4
221,4
2
70 DAMJAN Jernej
SSK Sam Ihan (1983)
SLO  49,0
49,5
57,2
58,6
17,5
17,5
17,5
16,5
16,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
51,5
51,0
108,7
109,6
218,3
3
63 RUS Jaka
SSK Logatec (1989)
SLO  48,0
49,5
54,4
58,6
17,5
17,5
17,5
18,0
16,5
18,0
20,0
20,0
0,5
0,5
51,5
53,5
105,9
112,1
218,0
4
49 BARTOL Gašper
SSK Sam Ihan (1991)
SLO  49,0
48,5
57,2
55,8
17,0
16,0
16,5
16,0
16,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
49,5
48,0
106,7
103,8
210,5
5
60 ŽUJIČ Dejan
SK Zagorje (1992)
SLO  46,5
48,0
50,2
54,4
16,5
17,0
17,0
17,5
17,0
17,5
20,0
20,0
0,5
0,5
50,5
52,0
100,7
106,4
207,1
6
41 LIKAR Matej
SSK Logatec (1991)
SLO  46,5
47,0
50,2
51,6
17,0
17,0
17,0
17,0
16,0
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
50,0
51,0
100,2
102,6
202,8
7
50 MARTINC Anže
SSK Ljubno BTC (1990)
SLO  50,5
49,0
61,4
57,2
17,5
10,0
17,5
10,0
16,5
10,5
20,0
20,0
0,5
0,5
51,5
30,5
112,9
87,7
200,6
8
40 VITEZ Robert
SSK Velenje (1993)
SLO  47,5
46,5
53,0
50,2
16,5
16,5
16,5
16,5
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
48,5
48,5
101,5
98,7
200,2
9
67 POGRAJC Andraž
SSK Costella Ilirija (1991)
SLO  49,0
48,5
57,2
55,8
18,0
11,0
18,0
11,0
18,0
11,0
20,0
20,0
0,5
0,5
54,0
33,0
111,2
88,8
200,0
10
64 HIŽAR Niko
SSK Velenje (1993)
SLO  46,5
45,5
50,2
47,4
17,0
17,0
16,0
17,0
17,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
50,5
51,0
100,7
98,4
199,1
10
68 KRAPEŽ David
SSK Sam Ihan (1993)
SLO  45,5
46,5
47,4
50,2
16,5
17,5
16,5
17,5
17,0
16,5
20,0
20,0
0,5
0,5
50,0
51,5
97,4
101,7
199,1
12
53 KLEMENČIČ Dino
SSK Ljubno BTC (1971)
SLO  45,0
46,5
46,0
50,2
16,5
16,5
16,0
16,5
16,5
16,5
20,0
20,0
0,5
0,5
49,0
49,5
95,0
99,7
194,7
13
55 ŠTEMBERGER Matija
SSK Costella Ilirija (1997)
SLO  45,0
44,5
46,0
44,6
17,0
17,0
17,0
17,0
17,0
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
51,0
51,0
97,0
95,6
192,6
14
56 BOGATAJ Tine
SSK Costella Ilirija (1998)
SLO  43,5
44,0
41,8
43,2
17,0
17,0
17,0
16,5
16,5
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
50,5
50,5
92,3
93,7
186,0
15
44 SAMEC Matevž
SSK Velenje (1997)
SLO  43,5
44,5
41,8
44,6
16,5
17,0
16,5
17,0
16,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
49,0
50,0
90,8
94,6
185,4
16
42 ROGELJ Urban
SSK Costella Ilirija (1998)
SLO  43,5
44,0
41,8
43,2
16,5
16,0
16,5
16,0
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
49,0
47,5
90,8
90,7
181,5
17
62 JUVANČIČ Rok
SK Zagorje (1997)
SLO  44,5
43,0
44,6
40,4
16,0
16,0
16,0
16,0
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
48,0
47,5
92,6
87,9
180,5
18
61 ŠTUPAR Gašper
SSK Sam Ihan (1994)
SLO  44,0
42,5
43,2
39,0
16,0
16,0
16,5
16,0
16,0
17,0
20,0
20,0
0,5
0,5
48,5
49,0
91,7
88,0
179,7
19
59 AJNIK Matic
SSK Ljubno BTC (1996)
SLO  42,0
43,5
37,6
41,8
16,5
16,5
16,5
16,5
17,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
50,0
49,0
87,6
90,8
178,4
20
46 KOMATAR Gašper Anton
SSK Sam Ihan (1996)
SLO  42,0
43,5
37,6
41,8
16,0
16,0
16,0
16,0
16,5
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
48,5
48,0
86,1
89,8
175,9
21
43 ŠEME Urban
SSK Costella Ilirija (1997)
SLO  43,0
42,0
40,4
37,6
16,0
16,0
16,0
16,0
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
48,0
47,5
88,4
85,1
173,5
22
51 LEBAR Matej
SSK Sam Ihan (1995)
SLO  42,5
42,5
39,0
39,0
15,5
15,5
15,5
15,5
16,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
47,0
86,0
86,0
172,0
23
38 BARTOL Tilen
SSK Sam Ihan (1997)
SLO  42,5
40,0
39,0
32,0
16,5
15,5
17,0
16,0
16,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
50,0
47,0
89,0
79,0
168,0
24
36 STREHAR David
SSK Velenje (1998)
SLO  42,0
40,0
37,6
32,0
16,0
15,5
15,5
15,0
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,5
46,0
85,1
78,0
163,1
25
54 ŠEN Gregor
SSK Logatec (1998)
SLO  40,0
41,0
32,0
34,8
15,5
15,5
15,5
16,0
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
46,5
47,0
78,5
81,8
160,3
26
52 MATKO Jaka
SSK Logatec (1998)
SLO  41,0
39,0
34,8
29,2
16,5
16,0
16,5
16,0
15,5
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
48,5
47,5
83,3
76,7
160,0
27
65 PAVLIČ Blaž
SSK Mislinja (1998)
SLO  39,0
41,0
29,2
34,8
15,0
16,0
15,0
16,0
17,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
48,0
76,2
82,8
159,0
28
39 ŠTUPAR Žan
SSK Sam Ihan (1998)
SLO  40,0
39,0
32,0
29,2
16,0
16,5
16,0
16,0
16,0
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
48,0
48,5
80,0
77,7
157,7
29
66 VITEZ Patrik
SSK Velenje (1998)
SLO  40,0
39,0
32,0
29,2
15,5
15,5
15,0
15,5
16,5
16,0
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
47,0
79,0
76,2
155,2
30
47 KRAŠNA Domen
SSK Logatec (1997)
SLO  39,0
39,0
29,2
29,2
15,5
16,0
15,5
15,5
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
47,0
47,0
76,2
76,2
152,4
31
57 ŠTUPAR Matic
SSK Sam Ihan (1996)
SLO  39,5
39,0
30,6
29,2
15,5
14,0
15,0
13,5
16,0
15,5
20,0
20,0
0,5
0,5
46,5
43,0
77,1
72,2
149,3
32
48 PLEŠKO Žan
SK Zagorje (1998)
SLO  38,5
37,0
27,8
23,6
15,0
15,0
15,0
14,5
15,0
14,5
20,0
20,0
0,5
0,5
45,0
44,0
72,8
67,6
140,4

45 KLARIČ Jernej
SD Vizore (1995)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

58 PLESTENJAK Luka
SSK Sam Ihan (1990)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

69 KLINC Urban
SSK Šmartno na Pohorju (1998)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0


© by: Adamsoft d.o.o. programska oprema, Kebetova 10, 1215 Medvode, 01 361 60 60, info@adamsoft.si, www.adamsoft.si