SSK Costella Ilirija

Uradni rezultati
Revija skokov Mostec
SMUČARSKI SKOKI SOLO
Dečki do 11 let
Koda tekme
1201381201
Skakalnica
Mostec HS23 K = 20 m, 1m = 4,8 točke
Datum: 07.06.2013
VremePodatki o tekmovanju
Vreme:sončno
T zraka:0ºC
T snega:0ºC
Trajane tekmovanja:od 18:00 do 00:00
Število tekmovalcevprij.: 31, štart.: 28, zaklj.: 28
Število klubov14
RazsodišeeSodniki
TD:BILBAN Jože - DDOL
VT:SUZIČ Zlatko - FISILI
TDA:BOGATAJ Matjaž - XILI
- A -BOGATAJ Matjaž - KILI
- B -JERAS Vesna - KILI
- C -JEGLIČ Robert - KILI
- D -DETERDING Kristjan - RILI
- E -PEČNIK Dušan - DILI


Uv.
P.T.
Št. Ime
Klub
Drž. Hitr.
km/h
Dolž.
m
Dolz.
toek
A B C D E Sod.
toek
Ser.
toek
Sk.
toek
s
1
91 LIPOVŠEK ROČNIK Miha
SK Zagorje (2003)
SLO  22,00
22,50
69,6
72,0
15,5
16,0
15,0
16,0
15,5
16,5
14,5
16,0
15,0
16,5
45,5
48,5
115,1
120,5
235,6
2
90 PEKLAJ Nejc
SD Dolomiti (2003)
SLO  21,50
22,00
67,2
69,6
15,5
15,5
15,5
16,5
15,5
16,5
14,5
16,0
15,0
15,5
46,0
48,0
113,2
117,6
230,8
3
79 PROSENC Matija
SK Zagorje (2003)
SLO  22,50
22,00
72,0
69,6
16,0
14,5
16,0
14,0
15,5
14,0
14,5
14,0
14,5
14,5
46,0
42,5
118,0
112,1
230,1
4
89 ZEBEC Janže
SSK Alpina (2003)
SLO  20,50
22,50
62,4
72,0
16,0
16,0
15,5
15,5
16,0
16,0
15,5
16,5
15,0
16,0
47,0
48,0
109,4
120,0
229,4
5
82 PRESEČNIK Lenart
SSK Ljubno BTC (2003)
SLO  21,50
22,00
67,2
69,6
15,5
16,0
14,0
15,5
14,5
16,0
14,0
15,5
13,5
15,5
42,5
47,0
109,7
116,6
226,3
6
74 TRATNIK Taras
SK Zagorje (2003)
SLO  21,50
21,00
67,2
64,8
15,0
15,5
15,0
15,5
15,5
15,5
15,5
15,0
15,0
15,0
45,5
46,0
112,7
110,8
223,5
7
67 COF Domen
SSK Logatec (2003)
SLO  21,50
21,50
67,2
67,2
13,5
15,0
13,5
14,5
14,0
14,0
13,5
13,5
14,0
14,0
41,0
42,5
108,2
109,7
217,9
7
80 LUBEJ Žak
SSK Mislinja (2003)
SLO  22,00
21,00
69,6
64,8
14,0
14,0
12,5
14,0
15,0
14,0
13,5
13,5
14,5
13,5
42,0
41,5
111,6
106,3
217,9
7
84 VRBEK Uroš
SSK Šmartno na Pohorju (2003)
SLO  20,00
20,50
60,0
62,4
16,0
16,0
15,5
16,0
15,5
16,0
16,0
16,0
16,0
16,0
47,5
48,0
107,5
110,4
217,9
10
78 ZAVRŠNIK Gorazd
SSK Ljubno BTC (2003)
SLO  20,00
21,00
60,0
64,8
15,0
16,0
15,5
15,5
15,5
15,5
15,0
15,0
15,0
15,0
45,5
46,0
105,5
110,8
216,3
11
86 MARINKO Matevž
SD Dolomiti (2003)
SLO  20,00
20,00
60,0
60,0
16,0
16,0
15,0
15,5
15,5
16,0
15,5
15,5
16,0
15,0
47,0
47,0
107,0
107,0
214,0
12
81 ROŠAR Urh
SSK Mislinja (2003)
SLO  20,00
20,00
60,0
60,0
15,5
15,5
14,5
14,5
15,5
15,5
15,5
15,5
16,0
15,5
46,5
46,5
106,5
106,5
213,0
13
87 VEBER Cris
SSK Costella Ilirija (2003)
SLO  19,00
20,50
55,2
62,4
15,5
15,5
14,5
15,5
15,0
16,0
15,0
15,5
14,5
15,0
44,5
46,5
99,7
108,9
208,6
14
71 VRČKOVNIK Lan
SSK Velenje (2003)
SLO  19,50
20,00
57,6
60,0
14,0
14,0
14,5
14,5
14,5
15,0
15,0
15,0
14,0
15,0
43,0
44,5
100,6
104,5
205,1
15
66 ARH Rok
SSK Bohinj (2003)
SLO  18,50
19,50
52,8
57,6
16,0
16,5
14,5
15,0
15,0
15,0
15,0
15,5
15,0
15,0
45,0
45,5
97,8
103,1
200,9
16
83 ZUPAN Ožbe
NSK Tržič - Trifix (2003)
SLO  19,00
20,50
55,2
62,4
14,0
14,0
14,5
13,0
14,0
13,5
13,0
13,5
13,5
14,0
41,5
41,0
96,7
103,4
200,1
17
88 HLADNIK Matic
NSK Tržič - Trifix (2003)
SLO  21,00
21,50
64,8
67,2
7,0
15,5
7,0
16,0
7,5
15,5
7,5
15,0
7,0
15,5
21,5
46,5
86,3
113,7
200,0
18
75 RESMAN Jaka
NSK Tržič - Trifix (2003)
SLO  19,50
19,50
57,6
57,6
14,5
14,0
14,0
14,0
14,0
14,0
14,0
14,0
15,0
14,5
42,5
42,0
100,1
99,6
199,7
19
73 BRODNIK Luka
SSK Costella Ilirija (2003)
SLO  18,50
19,00
52,8
55,2
14,0
14,0
14,0
14,5
14,0
14,0
14,0
14,0
14,5
14,0
42,0
42,0
94,8
97,2
192,0
20
70 FELE BOMBEK Maj
SSK Mislinja (2003)
SLO  19,00
18,50
55,2
52,8
13,5
13,5
13,5
14,5
13,5
14,0
13,0
14,0
13,0
13,0
40,0
41,5
95,2
94,3
189,5
21
85 ROŠER Vid
SSK Mislinja (2003)
SLO  20,50
19,50
62,4
57,6
15,5
7,0
15,5
8,0
16,0
8,5
15,0
8,0
15,0
7,0
46,0
23,0
108,4
80,6
189,0
22
77 GARBAJS Matic
SSK Costella Ilirija (2003)
SLO  19,50
18,50
57,6
52,8
5,0
13,5
6,0
13,5
6,0
13,5
6,0
14,0
6,0
14,5
18,0
41,0
75,6
93,8
169,4
23
76 TOMAŽIČ Tomi
SSK Račna (2003)
SLO  16,50
16,50
43,2
43,2
13,5
13,5
13,5
14,0
13,0
13,5
13,5
14,0
14,0
13,5
40,5
41,0
83,7
84,2
167,9
24
61 ŠANTELJ STAŠ
SD Dolomiti (2003)
SLO  16,00
16,00
40,8
40,8
12,0
12,5
12,5
13,0
12,0
12,5
11,5
12,5
11,0
12,5
35,5
37,5
76,3
78,3
154,6
25
72 HRIBERŠEK Žan
SSK Mislinja (2003)
SLO  19,50
19,00
57,6
55,2
6,0
6,0
5,0
7,0
6,0
7,5
7,0
7,0
6,0
6,0
18,0
20,0
75,6
75,2
150,8
26
68 KOMOVEC Nace
SK Triglav (2003)
SLO  18,00
15,50
50,4
38,4
5,5
9,0
5,5
10,5
5,5
11,0
5,5
9,5
4,5
9,0
16,5
29,0
66,9
67,4
134,3
27
62 PLEŠKO MATEVŽ
SD Dolomiti (2003)
SLO  13,00
14,00
26,4
31,2
12,0
12,5
12,5
13,0
12,5
13,5
12,0
12,5
11,5
12,0
36,5
38,0
62,9
69,2
132,1
28
65 LUČIN Nik
SSK Alpina (2003)
SLO  15,50
16,00
38,4
40,8
6,0
6,0
6,0
6,0
5,5
5,0
6,0
5,0
6,0
6,0
18,0
17,0
56,4
57,8
114,2

63 POLJANEC LUKA
NSK Tržič - Trifix (2003)
SLO  0,000,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

64 KOTNIK Ožbej
SSK Mislinja (2003)
SLO  0,000,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

69 MENCINGER Jaka
SSD Stol (2003)
SLO  0,000,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0


© by: Adamsoft d.o.o. programska oprema, Kebetova 10, 1215 Medvode, 01 361 60 60, info@adamsoft.si, www.adamsoft.si