SSK Costella Ilirija
SSK Costella Ilirija

Uradni rezultati
Revija skokov Mostec
SMUČARSKI SKOKI SOLO
Mladinci do 16 let
Koda tekme
1201283501
Skakalnica
Mostec HS62 K = 55 m, 1m = 2,8 točke
Datum: 16.06.2012
VremePodatki o tekmovanju
Vreme:sončno
T zraka:0ºC
T snega:0ºC
Trajane tekmovanja:od 13:00 do 00:00
Število tekmovalcevprij.: 20, štart.: 16, zaklj.: 16
Število klubov11
RazsodišeeSodniki
TD:BERČIČ Jože - FISZAB
VT:SUZIČ Zlatko - FISILI
TDA:KRAMAR Denis - XZAB
- A -KRAMAR Denis - XZAB
- B -JEGLIČ Robert - KILI
- C -CAPUDER Franc - KTER
- D -BOGATAJ Matjaž - KILI
- E -KNAUS Luka - KLOG


Uv.
P.T.
Št. Ime
Klub
Drž. Hitr.
km/h
Dolž.
m
Dolz.
toek
A B C D E Sod.
toek
Ser.
toek
Sk.
toek
s
1
12 BARTOL Tilen
SSK Sam Ihan (1997)
SLO  56,5
58,0
64,2
68,4
18,5
18,5
18,5
18,0
18,0
18,0
17,5
18,0
18,5
18,5
55,0
54,5
119,2
122,9
242,1
2
14 SAMEC Matevž
SSK Velenje (1997)
SLO  57,5
58,5
67,0
69,8
17,0
18,0
16,5
17,5
17,5
17,5
16,5
17,5
16,5
17,5
50,0
52,5
117,0
122,3
239,3
3
7 CAPUDER Martin
SSK Costella Ilirija (1997)
SLO  55,5
59,0
61,4
71,2
18,0
17,5
18,0
17,5
18,0
17,5
18,0
17,0
18,0
17,0
54,0
52,0
115,4
123,2
238,6
4
15 SILVESTER Jernej
SSD Stol (1997)
SLO  55,5
56,0
61,4
62,8
18,0
17,5
18,0
17,5
17,5
17,5
17,5
17,5
17,5
18,0
53,0
52,5
114,4
115,3
229,7
5
20 JELOVČAN Florjan
SSK Alpina (1997)
SLO  56,5
55,0
64,2
60,0
17,0
17,5
17,0
17,5
16,5
18,0
17,0
17,5
17,5
17,5
51,0
52,5
115,2
112,5
227,7
6
8 PETEK Lojze
SSD Stol (1997)
SLO  54,5
56,0
58,6
62,8
17,0
16,5
17,5
16,5
17,5
16,5
17,5
17,0
18,0
16,5
52,5
49,5
111,1
112,3
223,4
7
13 ŽUJIČ Žan Milan
SK Zagorje (1997)
SLO  55,0
55,5
60,0
61,4
17,0
16,5
16,5
16,0
16,5
16,5
16,5
17,0
16,5
17,0
49,5
50,0
109,5
111,4
220,9
8
16 ŠILAR Jakob
SK Triglav (1997)
SLO  52,0
56,5
51,6
64,2
17,0
17,5
17,0
17,0
17,0
17,0
17,0
16,5
17,0
16,5
51,0
50,5
102,6
114,7
217,3
9
10 ŠEME URBAN
SSK Costella Ilirija (1997)
SLO  55,5
58,0
61,4
68,4
16,5
11,0
16,5
10,5
16,5
10,5
17,5
10,5
18,0
10,5
50,5
31,5
111,9
99,9
211,8
10
5 DOHNAL JAKUB
LSK Lomnice nad Popelkou (1997)
CZE  50,0
54,5
46,0
58,6
17,0
18,5
17,5
18,5
17,5
17,5
17,5
18,0
17,5
18,0
52,5
54,5
98,5
113,1
211,6
11
6 LOTRIČ Matic
SSD Stol (1997)
SLO  50,5
53,0
47,4
54,4
17,0
17,0
17,5
17,5
16,5
17,5
16,5
17,0
16,0
17,0
50,0
51,5
97,4
105,9
203,3
12
9 SOVAN Žan
SSK Logatec (1997)
SLO  51,0
51,5
48,8
50,2
17,5
17,0
17,5
17,0
17,5
17,0
17,5
17,0
18,0
17,5
52,5
51,0
101,3
101,2
202,5
13
19 ŠTEMBERGER Matija
SSK Costella Ilirija (1997)
SLO  54,5
56,0
58,6
62,8
10,0
17,0
9,5
16,5
9,5
17,5
10,0
16,5
10,0
16,5
29,5
50,0
88,1
112,8
200,9
14
4 KRAŠNA Domen
SSK Logatec (1997)
SLO  52,0
49,5
51,6
44,6
18,0
17,0
17,5
17,0
17,5
17,0
17,5
17,0
17,5
17,0
52,5
51,0
104,1
95,6
199,7
15
18 JUVANČIČ Rok
SK Zagorje (1997)
SLO  50,5
51,0
47,4
48,8
16,0
16,5
16,0
16,0
16,0
16,0
16,5
15,5
15,5
15,5
48,0
47,5
95,4
96,3
191,7
16
3 HALEC MAKOVEC Jan
SSK Costella Ilirija (1997)
SLO  50,0
50,0
46,0
46,0
16,5
16,0
16,0
16,0
16,0
15,5
16,0
16,0
16,5
16,5
48,5
48,0
94,5
94,0
188,5

1 ZAJC Timi
SD Vizore (2000)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

2 KLINC Anej
SSK Račna (1997)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

11 JELAR Žiga
SK Triglav (1997)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

17 FABIJAN Nik
SK Triglav (1997)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0


© by: Adamsoft d.o.o. programska oprema, Kebetova 10, 1215 Medvode, 01 361 60 60, info@adamsoft.si, www.adamsoft.si