SSK Costella Ilirija
SSK Costella Ilirija

Uradni rezultati
Revija skokov Mostec
SMUČARSKI SKOKI SOLO
Dečki do 12 let
Koda tekme
1201283302
Skakalnica
Mostec HS38 K = 30 m, 1m = 4,0 točke
Datum: 16.06.2012
VremePodatki o tekmovanju
Vreme:sončno
T zraka:0ºC
T snega:0ºC
Trajane tekmovanja:od 10:00 do 00:00
Število tekmovalcevprij.: 32, štart.: 26, zaklj.: 25
Število klubov13
RazsodišeeSodniki
TD:BERČIČ Jože - FISZAB
VT:SUZIČ Zlatko - FISILI
TDA:KRAMAR Denis - XZAB
- A -KRAMAR Denis - XZAB
- B -JEGLIČ Robert - KILI
- C -CAPUDER Franc - KTER
- D -BOGATAJ Matjaž - KILI
- E -KNAUS Luka - KLOG


Uv.
P.T.
Št. Ime
Klub
Drž. Hitr.
km/h
Dolž.
m
Dolz.
toek
A B C D E Sod.
toek
Ser.
toek
Sk.
toek
s
1
31 SUZIČ Damjan
SSK Costella Ilirija (2001)
SLO  36,5
36,0
86,0
84,0
17,5
18,5
18,0
18,0
18,0
18,5
17,0
18,0
17,0
18,5
52,5
55,0
138,5
139,0
277,5
2
32 ROBNIK Luka
SD Vizore (2001)
SLO  34,5
34,5
78,0
78,0
17,0
18,0
17,5
17,5
17,5
18,0
16,5
17,5
16,5
18,0
51,0
53,5
129,0
131,5
260,5
3
27 BOMBEK Jan
SSK Velenje (2001)
SLO  34,0
33,5
76,0
74,0
18,5
18,0
17,0
17,5
17,0
17,5
17,0
17,5
17,0
18,0
51,0
53,0
127,0
127,0
254,0
4
29 AČKO Primož
SSK Šmartno na Pohorju (2001)
SLO  34,5
33,5
78,0
74,0
17,0
16,5
16,5
16,5
17,0
17,5
17,0
16,5
16,5
14,5
50,5
49,5
128,5
123,5
252,0
5
30 ARH Mitja
SSK Bohinj (2001)
SLO  34,5
32,5
78,0
70,0
17,0
17,5
15,0
17,5
16,5
17,5
15,5
17,0
15,0
16,5
47,0
52,0
125,0
122,0
247,0
6
25 OBLAK Rok
SSK Alpina (2001)
SLO  33,5
33,0
74,0
72,0
17,0
17,0
17,0
16,5
17,0
16,5
17,0
16,0
16,5
16,5
51,0
49,5
125,0
121,5
246,5
7
24 GRILC Tjaš
SSD Stol (2001)
SLO  32,5
33,5
70,0
74,0
17,0
16,5
16,5
17,0
17,0
16,5
17,0
15,5
16,5
16,0
50,5
49,0
120,5
123,0
243,5
8
8 VODUŠEK Karlo
SSK Ljubno BTC (2002)
SLO  32,0
33,0
68,0
72,0
17,0
16,5
17,0
16,5
17,0
16,5
16,5
16,0
16,5
16,5
50,5
49,5
118,5
121,5
240,0
9
20 ARH Miha
SSK Bohinj (2001)
SLO  32,0
30,5
68,0
62,0
16,5
16,0
16,5
16,0
17,0
16,0
17,0
15,5
16,5
15,0
50,0
47,5
118,0
109,5
227,5
9
28 LIHTENEGER Marsel
SSK Ljubno BTC (2001)
SLO  30,5
31,5
62,0
66,0
17,5
17,0
16,5
17,0
16,0
17,0
15,5
17,0
16,0
16,5
48,5
51,0
110,5
117,0
227,5
11
17 MUHEDINOVIČ Jaka
SK Zagorje (2001)
SLO  31,0
31,0
64,0
64,0
17,0
16,5
16,5
16,0
16,5
16,0
16,5
16,0
17,0
16,5
50,0
48,5
114,0
112,5
226,5
12
26 MOGEL Žak
SSK Ljubno BTC (2001)
SLO  32,0
31,0
68,0
64,0
16,0
15,0
16,5
15,0
16,5
15,0
16,5
14,0
16,0
13,5
49,0
44,0
117,0
108,0
225,0
13
23 ROTAR Vid
SK Zagorje (2001)
SLO  31,0
30,5
64,0
62,0
16,0
16,0
16,5
16,0
16,5
16,0
16,0
16,0
16,0
16,0
48,5
48,0
112,5
110,0
222,5
14
22 KOLENC Peter
SSK Ljubno BTC (2001)
SLO  30,5
28,5
62,0
54,0
14,5
15,5
15,0
16,0
15,0
16,0
15,0
16,5
13,5
16,5
44,5
48,5
106,5
102,5
209,0
15
12 TRPIN Tim
SSK Logatec (2002)
SLO  28,5
28,5
54,0
54,0
17,0
16,0
16,5
16,0
16,5
15,5
16,5
16,0
17,0
17,0
50,0
48,0
104,0
102,0
206,0
16
18 ŠKRJANEC Rok
SSK Alpina (2001)
SLO  31,0
30,0
64,0
60,0
12,5
15,0
12,0
15,0
12,0
15,0
12,0
14,0
12,5
16,0
36,5
45,0
100,5
105,0
205,5
17
9 JEGLIČ Timotej
SSK Costella Ilirija (2002)
SLO  28,5
29,0
54,0
56,0
16,0
15,5
16,0
15,0
15,5
15,0
16,5
15,5
16,5
15,0
48,5
45,5
102,5
101,5
204,0
18
1 LIPOVŠEK ROČNIK Miha
SK Zagorje (2003)
SLO  28,0
30,0
52,0
60,0
14,5
15,0
16,0
14,5
14,5
15,0
15,5
14,0
16,5
14,0
46,0
43,5
98,0
103,5
201,5
19
3 AČKO Sandi
SSK Šmartno na Pohorju (2002)
SLO  27,5
29,0
50,0
56,0
17,5
15,5
16,5
15,5
15,5
15,5
16,0
15,5
16,0
14,5
48,5
46,5
98,5
102,5
201,0
20
11 IVANOV Gal
SSK Costella Ilirija (2002)
SLO  29,5
27,5
58,0
50,0
14,0
13,5
13,5
14,0
14,0
14,0
14,0
14,0
14,5
14,5
42,0
42,0
100,0
92,0
192,0
21
5 ŠKOF Nik
SSK Costella Ilirija (2002)
SLO  26,0
28,0
44,0
52,0
15,0
14,5
14,0
14,5
14,0
14,5
15,5
14,0
15,0
13,5
44,0
43,0
88,0
95,0
183,0
22
7 JOVANOVIČ Uroš
SSK Costella Ilirija (2002)
SLO  26,5
26,0
46,0
44,0
15,0
15,0
15,0
14,0
15,0
14,0
15,5
14,0
15,5
14,5
45,5
42,5
91,5
86,5
178,0
23
16 BARBA Matija
SD Dolomiti (2001)
SLO  27,0
25,5
48,0
42,0
15,0
14,0
14,5
14,0
14,5
14,0
15,0
14,5
15,0
14,0
44,5
42,0
92,5
84,0
176,5
24
10 PROSENC Matija
SK Zagorje (2003)
SLO  24,0
25,5
36,0
42,0
15,0
14,5
14,5
14,0
14,5
14,0
14,5
12,5
15,0
13,0
44,0
41,0
80,0
83,0
163,0
25
13 ALJAŽ Gašper
SSK Sam Ihan (2001)
SLO  27,5
26,5
50,0
46,0
10,0
6,0
10,0
6,0
10,0
6,0
11,5
8,0
11,5
9,0
31,5
20,0
81,5
66,0
147,5

15 ZIDAR Rok
SSD Stol (2001)
SLO  Ni...27,0
48,0
9,5
4,5
5,0
8,0
9,0
22,0
70,0
70,0

2 VRČKOVNIK Lan
SSK Velenje (2003)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

4 MIVŠEK Jaka
SSK Sam Ihan (2001)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

6 JERETINA Filip
SSK Sam Ihan (2001)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

14 TOMAŽIČ Andraž
SSK Račna (2001)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

19 POTOČAN Blaž
SD Vizore (2001)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0

21 VRANC Filip
SSK Ljubno BTC (2001)
SLO  0,00,00,00,00,00,00,00,00,0 0,0


© by: Adamsoft d.o.o. programska oprema, Kebetova 10, 1215 Medvode, 01 361 60 60, info@adamsoft.si, www.adamsoft.si