spela_ursa_primoz

Ramsau (AUT), 14.12.2012
V petek  so se dekleta borila za točke svetovnega pokala v avstrijskem Ramsau-u. Urša Bogataj se je uvrstila na 15. mesto, Špela Rogelj pa na 19.
Uradni rezultati

Engelberg (SUI), 15.12.-16.12.2012
Naši A reprezentanti, med njimi tudi Jernej Damjan, so se potegovali za točke svetovnega pokala v Švici. Jerneju se žal ni uspelo prebiti čez kvalifikacije.

Lahti (FIN), 15.12.-16.12.2012
Novih točk celinskega pokala ni v minulem vikendu uspelo osvojiti nobenemu tekmovalcu, saj so zaradi slabih vetrovnih razmer organizatorji odpovedali obe tekmovanji.  Tako so Matic Kramaršič, Žiga Mandl in Andraž Pograjc lahko v Lahtiju skočili le na sobotnem uradnem treningu.
Uradni rezultati treninga

Seefeld (AUT), 15.12.-16.12.2012
Dva naša mladinca pa sta skušala priti do prvih zimskih točk za alpski pokal. V soboto je bil Nejc Seretinek 47., Rok Setnikar pa 55. V nedeljo je Nejc končal na 36. mestu, Rok pa na 60..