Logatec, 30.1.2013

20130130_195938

V sredo popoldan je SSK Logatec organiziral tekmovanja za Regijski pokal Cockta. V sedmih tekmovalnih kategorijah je na najvišji stopnički stalo pet Ilirjanov, eden pa je bil drugi. Če začnemo pri najmlajših, ki so skakali na 15 metrski skakalnici, sta se med cicibani in cicibankami odlično odrezala Rok Masle (1.) in Tinkara Gros (1.). Na 8. mesto se je pri cicibanih uvrstil še Matej Vukina in na 11. mesto Miha Sinčič.
Uradni rezultati cicibani
Uradni rezultati cicibanke

Na 27 metrski skakalnici so se pomerili dečki in deklice stari do 10 in 11 let. Med desetletniki je bil med najboljšimi Cris Veber, z osvojenim drugim mestom, Matic Garbajs je bil 5., Luka Brodnik pa 6. Pri deklicah je bila najboljša Pia Mazi, med dečki starimi do 11 let pa so se naši fantje uvrstili na 4. (Nik Škof), 7. (Gal Ivanov) in 9. mesto (Timotej Jeglič).
Uradni rezultati D-10
Uradni rezultati D-11
Uradni rezultati DE-11

Na največji logaški napravi (HS 53 m) pa so skakali dečki v kategorijah do 12 in 13 let, kjer sta v  obeh zmagala Ilirjana. Pri mlajših je bil najboljši Damjan Suzič, novinec Jan Novotny je tekmovanje končal na 4. mestu. Pri starejših dečkih je zmagal Benjamin Podobnik, Matija Vidic je bil 5., Matej Kermavner pa 7.