– Pia Mazi, naša najboljša cicibanka, na 18. mestu,
– Rok Masle na 20. mestu, ki si ga je delil s klubskim kolegom,
druge najboljše stopničke. Gašper Jug je osvojil 15. mesto, Luk Marter
pa 19.
Uradni rezultati:
cic-9
d-10

V soboto so tekmovanja potekala cel dan. Ob devetih so se na 25 metrski skakalnici pomerili skakalci in skakalke v kategorijah dečki do 11 let in dečki do 12 let. Pri dečkih do 11 let je Benjamin Podobnik osvojil 1. mesto, Damjan Suzič pa 7. Štirje predstavniki so odskakali tudi v kategoriji dečkov do 12 let, najboljši med njimi je bil Mark Ivanov na 11. mestu, Anita Seretinek je bila 13., Jaka Bradeško 16. in David Škof 17.
d-11
d-12

Ob 11. uri so večjo skakalnico odprli dečki do 13, 14 in 15 let. Pri dečkih do 13 let sta za dvojno vodstvo poskrbela Nejc Ulaga na 1. mestu in Tine Bogataj na 2. mestu. Urban Rogelj je osvojil 6. mesto, Jan Kus pa 7. V kategoriji dečkov do 14 let je kot edini Ilirjan skakal Tilen Bartol, ki je osvojil 5. mesto. Šest predstavnikov smo imeli pri dečkih do 15. let, kjer sta se na stopničke zavihtela Rok Setnikar na 2. mesto in Matija Peklaj na 3. mesto. Nejc Seretinek je bil 4., Ožbej Ferkov 5., Matic Rogelj 8. in Uroš Drobnič 14.
d-13
d-14
d-15

V rubriki Fotoreportaže in spletnem albumu Bojana Ulage si lahko ogledate fotografije dopoldanskih tekmovanj.

V popoldanskih urah so večjo napravo preizkusili še člani in dekleta v absolutni kategoriji. Pri članih se je najbolje odrezal Luka Brnot na 6. mestu, Dino Klemenčič je bil 18., Urban Kocijančič 21. in Jure Šinkovec 29. Tudi v popoldanskem delu smo Ilirjani ponovno posegli po dvojnem vodstvu, za to pa sta poskrbeli Špela Rogelj na 1. mestu in Urša Bogataj na 2. mestu.