V soboto, 21. 10. 2017 je v Planici potekalo Državno prvenstvo v nordijski kombinaciji za Mladince do 18 let.

Zmagal je Ožbej Jelen (SSK Velenje), drugo mesto je osvojil Rok Jelen (SSK Velenje) in tretje mesto je zasedel Nik Knaus (SSK Logatec). Ilirjana sta si na tekmi priskakala in pritekla naslednji mesti:

• Nik Škof – 12. mesto
  • Matic Garbajs – 16. mesto

V nedeljo, 22. 10. 2017 je v Planici potekalo Državno prvenstvo v smučarskih skokih za Mladince do 18 let.

V kategoriji Mladinci do 18 let je državni prvak postal Rok Oblak (SSK Alpina), drugo mesto je osvojil Medard Brezovnik (SSK Ljubno BTC) in tretje mesto je zasedel Žak Mogel (SSK Ljubno BTC). Naši mladinci so zasedli naslednja mesta:

• Matija Vidic – 6. mesto
  • Benjamin Podobnik – 19. mesto
  • Rok Masle – 38. mesto
  • Timotej Jeglič – 44. mesto
  • Nik Škof – 58. mesto

Ekipni državni prvak je postala ekipa SSK Alpina, drugo mesto je osvojila ekipa SSK Ljubno BTC 2 in tretje mesto je zasedla ekipa SK Triglav. Ekipa SSK Ilirija, v zasedbi Timotej Jeglič, Benjamin Podobnik, Rok Masle in Matija Vidic, je zasedla 10. mesto.