_povzeto po sloski_

Anže Damjan tretji; 15. 02. 2009
Mladi avstrijski as Lukas Müller je dobil tudi drugo tekmo celinskega pokala v Iron Mountainu. Drugi je bil znova njegov rojak Stefan Thurnbichler, odličen tretji pa naš Anže Damjan, ki je bil po prvi seriji še mesto višje. Do točk sta prišla tudi Sašo Tadič na 13. mestu in Jurij Tepeš na 21. mestu. Matic Kramaršič je žal padel.

Rezultati

Anže Damjan šesti; 14. 02. 2009

Mladinski svetovni prvak, Avstrijec Lukas Müller, je v ameriškem Iron Mountainu dobil tekmo celinskega pokala, kar je njegova prva zmaga na tem nivoju. Drugo mesto je osvojil njegov rojak Stefan Thurnbichler, tretje pa Norvežan Jon Aaraas. Zelo dobro so skakali naši skakalci. Anže Damjan je s 6. mestom postavil rezultat sezone, točke pa so osvojili tudi Matic Kramaršič, Sašo Tadič in Jurij Tepeš.